خدماتی که از اتودسک ایران به هنگام مشترک شدن دریافت می کنید

فضای ابری نامحدود

دارندگان اشتراک ها رسمی اتودسک فضای نامحدودی به نام اتودسک درایو را دارا می باشند که از این فضای ابری برای ذخیره سازی و همچنین اشتراک گذاری کارها و پروژه ها بهره ببرند و یا به دیگران نیز اجازه دهید تا در پروژه شما مشارکت نمایند . امکان دیگری به نام Share view نیز وجود دارد که در صورت اشتراک گذاری تنها به دیگران اجازه مشاهده نقشه ها را می دهد بی آنکه آن نقشه های شما را داشته باشند.

پنل کاربری اختصاصی

هر یک از دارندگان اشتراک ها رسمی اتودسک ، پنل کاربری اختصاصی خود را در اختیار خواهند داشت که مالکیت ایشان را نسبت به اشتراک قانونی خود نشان می دهد. در این پنل امکانات مختلفی بر حسب نوع نرم افزار مورد استفاده قرار دارد. امکاناتی که علاوه بر لایسنس نرم افزار خریداری شده به عنوان سرویس های جانبی و مکمل شما هستند. ما برای شما هر آن چیز که دور از دسترس است فراهم کرده ایم.

افزایش امکانات 

کلیه اشتراک های رسمی اتودسک علاوه بر فعال سازی قانونی برنامه و عدم وجود باگ ها مختلف نسخه های قفل شکسته، امکانات جانبی که شرکت اتودسک برای کاربران به رایگان فراهم کرده را نیز ارائه میکند. ما در هر محصول امکانات جانبی را معرفی کرده ایم.

پشتیبانی 24 ساعته

کلیه کاربرانی که اشتراک های شرکت اتودسک را از اتودسک ایران تهیه می کنند تا تاریخ انقضا اشتراک همانند روز اول راه اندازی از جانب کارشناسان اتودسک ایران خدمات پشتیبانی محصول دریافت می کنند . هیچ دغدغه ای جز کارکردن و کسب درآمد نخواهید داشت.

مدیریت زمان

زمان با ارزش ترین دارایی هر شخص و یا سازمان است ، اتودسک ایران با جذب پرسنل متخصص حوزه آی تی فرایند مشاوره ، پشتیبانی و ارائه خدمات ثیت سفارشات را از 12 ساعت به حداکثر 1 ساعت کاهش داده و همکاران ما همواره به سریع ترین شکل ممکن کمک حال شما هستند.

حمایت از هر بودجه ای

خیلی از کاربران ما در ابتدای شروع کار خود نیاز به لایسنس های ارزان قیمت و همچین کارا، در حد لایسنس های کامرشیال دارند. اتودسک ایران از طریق 3 پارتنر رسمی شرکت اتودسک اشتراک های آکادمیک را تا 5 سال متوالی برای شما میتواند تمدید کند.

شبکه های اجتماعی

اتودسک ایران شبکه های اجتماعی متداول و گوناگونی را جهت ارتباط بهتر و بیشتر با کاربران به خدمت گرفته است. کانال اطلاعیه های اتودسک در تلگرام ،کانال دانلود برنامه ها در تلگرام و همچنین به تازگی  صفحه اینستاگرام خود را نیز به وجود آورده تا همه کاربران را پوشش دهد.

مشاوره رایگان

هیچ چیز به اندازه مشاوره رایگان جهت سنجش  نیاز های شما و شرکت شما نمی تواند کمک کننده باشد. همکاران ما با صبر و حصوله سوالاتی را که احیانا در سایت برایشان جوابی پیدا نکرده اید پاسخ می دهند تا شما با خیال راحت بدانید که می توانید روی پشتیبانی ما و محصولات رسمی اتودسک حساب کنید.

همکاری با ما

اتودسک ایران همواره از ایجاد ارتباط و همکاری بیشتر با همکاران خود استقبال می نماید، ما  هستیم تا در کنار یکدیگر بیشتر رشد کنیم. شما می توانید در زمینه های زیر و حتی زمینه های پیشنهادی خود به ما با ما همکاری نمایید

شروع کن

اگر سوالی دارید که در راهنمایی ها و مطالب سایت وجود ندارد و یا حتی به دنبال گسترش کار و سطح عملکرد خود هستید جای درستی آمده اید ، ما به شما کمک میکنیم تا بهترین خوتان باشید و همواره از دیگران جلوتر و به روز تر.