سوالات شما را مستند می کنیم

اتودسک ایران در جهت آگاهی بخشی به کاربران خود همواره مستند هایی بر اساس پر تکرار ترین سوالات شما تهیه و تدوین می نماید . مستند های تهیه شده را بررسی نمایید اگر پرسشی داشتید حتما آن را با ما مطرح نمایید .

پس از مشاهده مستندات ، آموزش ها و رضایت کاربران خوشحال می شویم که از فروشگاه محصولات هم دیدن کنی  

مجموعه اتودسک ایران می کوشد

مستند هایی برای شما تهیه و تنظیم کند که به صورت شفاف و روشن سوالات شما را با جزعیات کامل بیان نماید . تمامی نیاز های شما برای ما مورد اهمیت و توجه است.

آموزش کاربران اتودسک

مستند های منتشر شده

بررسی تخصصی لایسنس های کامرشیال شرکت اتودسک

تفاوت لایسنس کامرشیال و آکادمیک در چیست ؟
پشتیبانی سریع از راه دور با Any Desk

مستند پشتیبانی حرفه ای همکاران ما از شما

جای سوال شما خالیست ، از ما بپرسید

جای سوال شما خالیست ، از ما بپرسید

آموزش های ارائه شده

آموزش فعال سازی مایا در مک بوک M1 با لایسنس

آموزش فعال سازی اتوکد مک در مک بوک M1 با لایسنس

آموزش فعال سازی اتوکد 2020  الی 2023 در ویندوز

آموزش نصب و فعال سازی لومیون 12.3.1

جای سوال شما خالیست ، از ما بپرسید

جای سوال شما خالیست ، از ما بپرسید

چرا مستند سازی می کنیم ؟

کاربران اتودسک ایران را جامعه مهندسان ، طراحان و انیماتور های حرفه ای تشکیل می دهد
بسیاری از کاربران شریف ما تجربه و تصوری از خدمات و امکانات و لایسنس  ها رسمی ندارند
اتودسک ایران همانگونه که در تلاش است تا کاربران ایرانی به آسانی خدمات بی نظیر
شرکت اتودسک را به صورت رسمی در ایران به راحتی دریافت و استفاده نمایند
وظیفه خود می داند تا آگاهی کامل را نیز برای کاربران خود به وسیله
 آموزش های و مستند های جامع به درستی به ارمغان آورد

جدید ترین تکنولوژی ها

همانگونه که مهارت و تخصص های حرفه ای حرف اول را برای یک مختصص حرفه ای می زند ، ابزار و تکنولوژی های لازم نیز باعث درخشش بهتر و بیشتر کارهای کاربران اتودسکی در ایران می شود. ما هر آنچه که یک مختصص ایرانی نیاز دارد را محیا می کنیم.

پوشش جهانی

اتودسک ایران ، میزبان و ارائه دهنده خدمات به کاربران ایرانی بیشماری حتی خارج از مرز های میهن عزیزمان بوده. همواره بر کیفیت ارائه خدمات احتمام گمارده ایم و آن را نه یک شعار بلکه یک سیاست و پالیسی سازمانی و یک اصل بینادی قرار داده ایم. به این اصل باور داریم که اعتماد شما را پاسدار باشیم و همواره پشتیبان شما باشیم.

توجه به جزئیات

تیم و مجموعه اتودسک ایران موشکافانه سوالات ، نیاز ها و دغدغه های شما را بررسی می کند و پاسخ کامل به پرسش ها و نیاز های شما را پیگیری و طی آموزش ها و مستند سازی های متنوع به همراه جزیعات کامل به سمع و نظر شما می رساند.

پنل های متنوع سازمانی ، شخصی ، تجاری

اتودسک ایران به جهت پوشش کامل نیاز های داخلی میهن عزیزمان برای هر سبک و سلیقه و توان مالی خدمات شرکت اتودسک را محیا و فراهم کرده است. ما تا کنون میزبان و ارائه دهنده خدمات به متخصصین ، اشخاص و سازمان های بیشماری در ایران و خارج از ایران بوده ایم

ما چگونه کیفیت خدمات را ارتقا کمی و کیفی داده ایم ؟

صادقانه می گوییم با توجه به رشد مخاطبان و جامعه متخصصان میزبانی شده توسط اتودسک ایران این امر برایمان دشوار می گردید اگر ما همکارانی را جذب و آموزش نمی دادیم. جهت ارایه بهترین خدمات بستر آموزش مولتی مدیا را فراهم آورده ایم ، سیستم پشتیبانی و چت آنلاین را بنا نهایدم، کارشناسان پشیتبانی و مشاوره را برای سرعت در کار و ارائه خدمات آموزش داده ایم ، پلتفرم و زیر ساخت های هوشمند سازی اتوماسیون ارائه خدمات در اتودسک ایران را گسترش داده ایم و اتودسک ایران را به تمامی زیر ساخت های لازم برای شما مجهز کرده ایم، پشتیبانان ما در 7 روز هفته حتی در تمام ایام رسمی تعطیل نیز خدمات مشاوره ، ارائه محصول و پشتیبانی را به صورت تلفنی برای کاربران شریفمان ارائه کرده اند . در تمام ایام و ساعات در دسترس شما هستیم و خواهیم بود . برای ما کیفیت و سرعت یک تعهد اخلاقی به کاربرانمان است.

img3-1

ما عاشق تلاش تیمی هستیم

کاربران ما به دفعات بسیار از کار تیمی و منسجم ما متعجب شده اند و واژه با اختلاف بهترین خدمات و پشیبانی را ارائه داده اید را برایمان به کار برده اند که نه تنها مایه مباهات ماست بلکه درستی مسیر ارائه خدمات و رضایتمندی کاربرانمان را به تیم مسئولیت پذیرمان بارها و بارها انعکاس داده است، اگر علاقمند به همکاری تیمی با اتودسک ایران هستید ،ما یک برند محترم و معتمد بین کاربران اتودسکی در ایران هستیم که فلسفه سرعت ، دقت و پیگیری مهم ترین اصل بنیادی در آن است چون زمان را با ارزش ترین دارایی کاربرانمان خود می دانیم.

کاربران ما چه می گویند ؟

بخشی از رضایت و بازخورد هایی که از حوصله بررسی شما خارج نباشد را برایتان گرد آورده ایم . در صفحه رسمی اینستاگرام اتودسک ایران تمامی بازخورد ها را با شما تحت هایلات ” رضایت کاربران ” به صورت تگ شده به کاربر ارائه کرده ایم . هدف ما این است اتودسک ایران آنگونه که هست دیده شود. برایتان ارتباط مستقیم با سایر کاربران اتودسک ایران را فراهم کرده ایم تا از نحوه ارائه خدمات و پشتیبانی های بی وقفه و سریع ما مطلع شوید . نه به شعار و تبلیغ بلکه به حقیقت و ذات سازمانی خود به نمایش گذاشته ایم و مختصصان و همکاران ما در اتودسک ایران به سرعت در کار و پشتیبانی شهره هستند.

اینستاگرام اتودسک ایران

شبکه اجتماعی متشکل از کاربران حرفه ای که برای پیشبرد اهداف و کار خود ما را انتخاب کرده اند.

از ما بپرسید، پاسخ مستند می دهیم

اتودسک ایران به شفافیت خدمات و همت در کیفیت می بالد.